Kartal’da yükselen Yakapark projesi lansman avantajlarıyla satışa sunuldu. Metrekare fiyatı 3 bin 800 TL’den başlayan projenin Ekim 2019’da teslim edilmesi planlanıyor.

Yakapark daire seçenekleri

Yaklaşık 6 bin 300 metrekare arazi üzerinde ikisi 12’şer ve biri 16 katlı olmak üzere 3 blokta 166 konut bulunan projede pek çok daire seçeneği yer alıyor.

Büyüklükleri 86 metrekare ile 298 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 3+2, 4+2 daire tiplerinden oluşuyor.

Hafriyatın bittiği ve fore kazıkların çakıldığı proje, 2019 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Çevreci bir proje olan Yakapark’ta banyo, mutfak ve lavabolarda kullanılan suların arıtılmasına olanak veren gri su sistemi uygulanacak. Böylece su israfının önüne geçilecek, peyzaj için kullanılacak ve sudan tasarruf edilecek.

Banyo ve mutfakta kullanılan su arıtılarak depolanacak ve peyzaj alanını sulamak için kullanılabilecek. Bahçe aydınlatmasında da güneş enerjisinden faydalanmak mümkün olacak. Böylece konut alıcısının cebinden çıkacak aidat bedeli de azalacak.

Yüzde 80’e yakın kısmı açık ve yeşil alan olarak planlanan projemizde dairelerin yüzde 70’i ikinci kattan itibaren deniz görüyor.

Yakapark fiyatları

Yakapark daire fiyatları yüksek prim potansiyeline sahip bir proje olduğunu kanıtlar nitelikte. Üstelik konumlandığı Kartal ilçesi de yatırım fırsatlarına olanak veriyor. 3 bin 800 TL’den satışa sunulan dairelerimizin fiyatı ise 86 metrekare için peşin 325 bin 200 TL’den başlıyor.

Projede banka kredisiyle yüzde 25 peşin 120 ay vadeli taksit imkanından yararlanmak mümkün. Firma bünyesinde de yüzde 30 peşin 60 ay vade farksız fırsat sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim söz konusu. Ayrıca kişiye özel ödeme kolaylıkları da sağlanıyor.

Lokasyon ve önemli merkezlere yakınlığıyla da dikkat çeken Yakapark, metrodan deniz ulaşımına, toplu taşımaya yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Ayrıca, Sabiha Gökçen Havalimanı’na giden E-5 bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor.

Köklü bir firma!

Yakapark’ın, lansmanı nedeniyle düzenlenen toplantıda öncelikle firmaları hakkında bilgi veren YG İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Gülhan, şirket geçmişinin 1980 yılına dayandığını söyledi.

‘Gülhan Kereste ve İnşaat’ adıyla kurulan şirketin halihazırda Türkiye’nin kereste ve mobilya alanında en köklü ve öncü şirketlerinden biri konumunda bulunduğunu kaydeden Gülhan, 2008 yılından itibaren ikinci kuşağın dahil olmasıyla YG İnşaat olarak faaliyetlerini sürdürdüklerini belirtti.

1980 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nda çok sayıda konut projesini hayata geçirdiklerini de söyleyen Gülhan, 30 binden fazla konutun ahşap bölümünde imzaları olduğunu sözlerine ekledi.